Проект рішення по автодорогі

10 вересня 2018, 16:47

Проект рішення по автодорогі

                                          

 

                                                                                                             ПРОЕКТ

                                                                                                                                                                    

УКРАЇНА

ДОМАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11 вересня 2018 року  № 3                                      ХХХІІ позачергова сесія

       смт Доманівка                                                         сьомого скликання                                   

  

Про  фінансування  капітального  ремонту

автомобільних доріг загального користування

державного значення, які проходять територією

Доманівського району 

 

 

          

        

 

 

У зв’язку з гострою необхідністю проведення капітального ремонту доріг загального користування державного значення  Т-15-06 „Миколаїв-Доманівка-Берізки” та Р-75 "КПП"Тимкове"-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка,             які можуть слугувати як  дороги регіонального значення.

 Дорога Т-15-06 проходить майже через увесь Доманівський район, з'єднуючи з райцентром 15 сіл. Час руху швидкої медичної допомоги до центру Мостівської об’єднаної громади складає годину, а до віддалених сіл і того більше, що унеможливлює надання в гострих випадках невідкладної медичної допомоги.  На даний час вищезгадана дорога знаходиться в найгіршому та небезпечному експлуатаційному стані, що негативно впливає на безпеку дорожнього руху, збільшує ймовірність аварій та дорожньо-транспортних пригод, а також призводить до затримки руху пасажирського транспорту.

Зважаючи на недостатній обсяг фінансування з Державного бюджету України на заходи з проведення ремонтів та утримання автомобільних доріг загального користування,  зокрема дороги Т-15-06, яка є дорогою регіонального значення і може слугувати резервною для дороги Р-06. Фактично дорога Т-15-06 є найкоротшим  шляхом до Миколаєва для жителів Кривоозерського, Врадіївського, Доманівського та Веселинівського районів. Її ремонт  дозволить розвантажити  дорогу Р-06, яка  також  вже потрібує ремонту.

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Клопотати перед Кабінетом Міністрів України, Миколаївською обласною радою та обласною державною адміністрацією  про  фінансування з дорожнього фонду Миколаївської області поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення  Т-15-06 „Миколаїв-Доманівка-Берізки” та Р-75 "КПП"Тимкове"-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка,  які проходять територією Доманівського району.  (Клопотання додається).

 

          2. Звернутись з пропозицією до Веселинівської, Кривоозерської,   Врадіївської районних рад та  до  Мостівської,  Доманівської, Прибузької об'єднаних територіальних громад  про  підтримку  Клопотання.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку, приватизації, будівництва, транспорту, енергетики, торгівлі та зв’язку.

 

 

 

Голова районної ради                                                         Т.Л.Кушнір