Новини

05 вересня 2018, 09:41

Голова районної ради Тарас Леонідович Кушнір та депутати прийняли участь у сесії Козубівської сільської ради!

03.09.2018 року  відбулася сесія Козубівської сільської ради, на якій були присутні голова Доманівської районної ради Кушнір Т.Л., депутати Доманівської районної ради Курчак Р.М.,Плєшко О.М.,Тумко А.В., заступник Доманівського селищного голови Власюк В.Д., Маринівський сільський голова Бройченко В.М. та делегація Мостівської сільської ради в складі заступників голови Пастушенко С.Г., Гавриленко Л.В.

Головним питанням порядку денного було затвердження порядку про добровільне приєднання громади. В якому відбулося багато обговорень та дискусій, але голова Доманівської районної ради наголосив, всі зміни повинні відбуватися відповідно до ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Голова районної ради Тарас Кушнір прийнявучасть в обговорені данного питання і довів до відома депутатів сільської ради про основні положення законодавства, зауважуючи про те, що на даний час процес приєднання не можливий у Доманівському районі! Дана інформація була доведена і жителям Козубівської сільської ради.

Стаття 8-1. Ініціювання добровільного приєднання до об’єднаних територіальних громад
1. Добровільно приєднатися до об’єднаної територіальної громади, визнаної спроможною відповідно до частини четвертої статті 9 цього Закону, має право суміжна сільська, селищна територіальна громада, яка відповідно до перспективного плану формування територій громад Автономної Республіки Крим, області належить до цієї об’єднаної територіальної громади.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 491-р, затверджено перспективний план Миколаївської області в якому чітко сказано про те, що Мостівська ОТГ це Мостільська, Сухобалківська, Олександрівська сільські ради.