Новини

21 вересня 2018, 11:46

Покладання квітів головою районної ради Кушніра Т.Л. біля Меморіального комплексу «Братська могила» до Дня Партизанської Слави

Щороку 21 вересня міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру (International Day of Peace). У 1981 році своєю резолюцією 36/67 Генеральна Асамблея ООН проголосила цей День, встановила його святкування на третій вівторок вересня і присвятила його відзначення та зміцненню ідеалів миру як всередині держав і народів, так і між ними. А через 20 років, в 2001 році, Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію 55/282, в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день миру буде відзначатися щорічно 21 вересня як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

Також в цей день відзначають православний праздник Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії - важливий церковне свято, в православ'ї він відноситься до числа дванадесятих і відзначається 21 вересня. Свято встановлене Церквою в 4 столітті. Про обставини, пов'язаних з цією подією, повідало нам Передання. У невеликому галілейському місті Назареті жила стара подружня пара - Іоаким і Анна. Подружжя були праведні і благочестиві. Святе подружжя Іоаким і Анна довгий час були бездітні і плакали про те, що у них немає дітей. Одного разу Іоаким у велике свято приніс в Єрусалимський храм дари Господу Богу. Але священик не захотів прийняти дарів Іоакима, тому що він був бездітний, а діти вважалися благословенням Божим.

Зі святом всіх, голова районної ради Тарас Леонідович Кушнір!