Новини

07 грудня 2018, 08:48

Привітання з Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад усіх рівнів Доманівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято стосується не тільки представників органів влади, а й кожного громадянина, адже разом ми - громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашого району, забезпеченні його життєдіяльності.

На нас із вами покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл і селищ.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати європейську державу. І всі  ми об’єднані навколо однієї мети – поліпшити життя людей через виконання соціально-економічних проектів як на районному, так і на місцевих рівнях.

У цей святковий день висловлюю щиру вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність.

Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Доманівщини.

З повагою

голова районної ради Тарас Кушнір