Новини

03 жовтня 2019, 08:57

Тарас Кушнір провів 22 кубок ім. Леоніда Кушніра.


02 жовтня на стадіоні в смт Доманівка пройшли змагання з футболу, до дня вчителя та дня фізичної культури та спорту проводиться кубок пам'яті вчителя фізичної культури Леоніда Тимофійовича Кушніра.

Цього року, кубок був приурочений до вищезгаданих свят та в рамках тижня масового футболу УЄФА В Україні. Захід проходив під патронатом новообраного федерації футболу в Доманівському районі Молдованенка Михайла Олександровича та підтримки заступника голови федерації футболу Миколаївської області Балакіна Олександра Валерійовича.
Під час кубку було обговоренно ряд проблемних питань, щодо розвитку футболу в районі, а саме можливість проведення першості із району серед дітей шкільного віку 8х8.
Турнір видався емоційним і яскравим, команди були нагороджені медалями, грамотами, кожна команда отримала мяч високого гатунку, а кращі гравці мінікубки та премії.
Участь в кубку взяли три команди Доманівського ЗСО №1, Мостівського НВК та Маринівської ЗОШ. В запеклій боротьбі перемогу отримали Доманівська ЗСО №1, Мостівський НВК - друге,  Маринівської ЗОШ - третє.

Голова подякував  всім за допомогу в організації, за те що ми змогли порадувати дітей гарними емоціями, надали можливість ігрової адаптації!